Zaczęło się od marzenia...

Od marzenia o czymś swoim, o możliwości decydowania, o niezależności.

Początki nie były łatwe. Trudności na każdym kroku, niespodziewane wydatki, straty, nietrafione inwestycje ... momentami dopadało nas zwątpienie. Ale przetrwaliśmy! Od początków w 2008 roku wiele się zmieniło. Z małej, dwuosobowej "firemki" działającej na lokalnym rynku, staliśmy się prężnie rozwijającą firmą, która sprzedaje swoje towary w całej Polsce, zarówno klientom indywidualnym jak i klubom sportowym. Ciągle się rozwijamy i konsekwentnie dążymy do perfekcji wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasz zespół tworzy teraz 9 pozytywnie nakręconych osób i wszyscy czujemy się tu jak w domu!

Darcet to sklep sportowy, który podąża za trendami oraz promuje aktywny tryb życia. Bierzemy udział w organizacji turniejów, biegów oraz sponsorujemy kluby sportowe. Znajdziesz u nas wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe znanych i cenionych marek: Adidas, Nike, Puma, 4F, Brubeck. Naszymi atutami są ekspresowa wysyłka, darmowa dostawa od 150 zł, bezproblemowy zwrot bądź wymiana, bogaty asortyment oraz ludzkie podejście do klienta. U nas nie ma problemu nie do rozwiązania! 

Darcet to gwarancja jakości, niskiej ceny oraz najnowszych trendów. Przekonaj się sam i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.