Zaczęło się od marzenia...

Od marzenia o czymś swoim, o możliwości decydowania, o niezależności.

Początki nie były łatwe. Trudności na każdym kroku, niespodziewane wydatki, straty, nietrafione inwestycje ... momentami dopadało nas zwątpienie. Ale przetrwaliśmy! Od początków w 2008 roku wiele się zmieniło. Z małej, dwuosobowej "firemki" działającej na lokalnym rynku, staliśmy się prężnie rozwijającą firmą, która sprzedaje swoje towary w całej Polsce, zarówno klientom indywidualnym jak i klubom sportowym. Ciągle się rozwijamy i konsekwentnie dążymy do perfekcji wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasz zespół tworzy teraz 9 pozytywnie nakręconych osób i wszyscy czujemy się tu jak w domu!

Darcet to sklep sportowy, który podąża za trendami oraz promuje aktywny tryb życia. Bierzemy udział w organizacji turniejów, biegów oraz sponsorujemy kluby sportowe. Znajdziesz u nas wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe znanych i cenionych marek: Adidas, Nike, Puma, 4F, Brubeck. Naszymi atutami są ekspresowa wysyłka, darmowa dostawa od 199 zł, bezproblemowy zwrot bądź wymiana, bogaty asortyment oraz przyjazne podejście do klienta.

Darcet to gwarancja jakości, niskiej ceny oraz najnowszych trendów. Przekonaj się sam i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Nasz%20zesp%C3%B3%C5%82%20Darcet%20Sportswear.jpg