Blog Title

Jak naprawdę zabrać się za sport, żeby nie odpuścić?

Wiosną dni są coraz dłuższe, większa ilość słońca i budząca się do życia natura sprawia, że mamy więcej energii, co często skutkuje tym, że postanawiamy zacząć aktywnie spędzać czas. Oczami wyobraźni już widzimy nowych, szczuplejszych nas, kupujemy ubranie na trening oraz akcesoria sportowe i zaczynamy ćwiczyć. Niestety często okazuje się, że z tego zapału po kilku tygodniach nic nie pozostaje, a my wracamy do starych przyzwyczajeń.

Jak wybrać idealną torbę sportową- poradnik w 4 krokach

Chcesz zacząć aktywnie spędzać czas i poprawić swoją formę? Na pewno wybrałeś już dyscyplinę, która pomoże Ci zadbać o kondycję, teraz pora skompletować potrzebny do tego strój i inne akcesoria. Niezależnie od tego, jaki sport chcesz trenować, na pewno potrzebna Ci będzie sportowa torba.

Zdrowe posiłki w domu i w pracy

Już czas na powrót do normalności i zdrowej diety po świątecznych i sylwestrowych pysznościach. Wiemy, że przemęczenie, stres i brak czasu nie są dobrymi sprzymierzeńcami do zmian, ale mamy dla Was trzy propozycję na szybkie i smaczne posiłki!

Jak aktywnie spędzić czas z dziećmi

Przez lockdown i zamknięte szkoły Twoje dziecko ma mniej ruchu? To na pewno nie wpływa dobrze na jego zdrowie. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, dzięki którym oderwiesz je od ekranu komputera! Gwarantujemy, że będzie to świetną zabawą dla Was obojga.

8 pomysłów na mikołajkowy prezent!

Mikołajki i święta tuż tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Przed jego zakupem powinieneś zastanowić się nad tym, co lubi osoba, którą chcesz obdarować. Zebraliśmy kilka pomysłów, które z pewnością pomogą Ci w podjęciu decyzji!

Stylowo i wygodnie.

Sportowa elegancja to styl, który cieszy się coraz większym powodzeniem i to nie tylko wśród blogerek, ale również wsród gwiazd i zwykłych dziewczyn. W końcu kto nie lubi czuć się komfortowo, przestrzegając przy tym wymuszonego dress code-u. Jak więc dobrać sportowe dodatki, aby nadal wyglądać profesjonalnie?

Trening w domu

Ćwiczenia w mieszkaniu wcale nie muszą być wyczerpujące i nudne. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i motywacji mogą być lekkie, przyjemne oraz dobrze wpływać na nasze samopoczucie i sylwetkę.